top
Image Alt

Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany.
Liczba wpisów: 6
Tomasz Orłowski z rodziną napisał/a 11 stycznia 2021:
Bardzo dobra firma, wszystko podliczone i przekazane tak jak się należy - czarno na białym. Jak byłem u konkurencji i słuchałem tych nieudolnych prób sprzedaży jak największej ilości gadżetów - to powiem szczerze odechciewało się wszystkiego. Jeszcze raz dziękuję za postawę o pomoc
Bożena D. napisał/a 4 listopada 2020:
Dziękuje za pomoc, dwie firmy odmówiły mi już transportu i pogrzebu z trumną bo nasz tata zmarł na COVID, Pan Jarosław pomógł i doradził - Serdeczne Bóg zapłać
Małgorzata A. napisał/a 12 października 2020:
Bardzo dobra firma pogrzebowa, słuchają człowieka i doradzają , nie czułam jak u konkurencji że próbuje mi się sprzedać najdroższą urnę.
Rodzina Raszewskich z Sopotu napisał/a 9 października 2020:
Chcemy wyrazić wdzięczność zakładowi pogrzebowemu Lilia – wszystkim jego pracownikom - za wszystko, co zrobili dla naszej rodziny. Pogrzeb naszej Babci Wandy był po prostu piękny. Jesteśmy nie tylko pełni podziwu dla kompetencji pracowników ale także wzruszeni troską, jaką nam okazali. Bóg Zapłać.
Irena W. napisał/a 22 września 2020:
Organizując uroczystości pogrzebowe byłam bardzo zagubiona. Na szczęście w firmie Lilia w Gdańsku otrzymałam wszechstronną pomoc. Informacje, które uzyskałam w czasie spokojnej i życzliwej rozmowy z Panem Jarosławem pozwoliły mi z większym spokojem przeżyć ten trudny czas.
Rodzina Zielińskich z Gdańska napisał/a 3 sierpnia 2020:
Dziękujemy zakładowi pogrzebowemu Lilia za przygotowanie i przeprowadzenie uroczystości pogrzebowych mojego Taty - Witka. Pogrzeb przebiegł w bardzo podniosłej atmosferze, a w trakcie samych przygotowań także nie musieliśmy się o nic martwić, wszystko było przygotowane i dopięte na ostatni guzik.