top
Image Alt

Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany.
14 entries.
Honorata G. napisał/a 5 listopada 2021:
Lilia zorganizowała bardzo ładną uroczystość pogrzebową mojego wujka. Razem z moją rodziną chcieliśmy podziękować za tak piękne pożegnanie.
Jadwiga P. napisał/a 13 września 2021:
Bardzo dziękuję pracownikom zakładu Lilia za duże wsparcie i piękną obsługę pogrzebu mojego męża. Wykazaliście się ogromnym taktem i zaangażowaniem.
Leokadia Gawrońska napisał/a 23 sierpnia 2021:
Powiem tylko jedno, bardzo dziękuję za pomoc i wsparcie. To był dla mnie trudny czas, a dzięki pracownikom zakładu LILIA udało mi się go przetrwać. Ceremonia została zorganizowana bardzo godnie, tak jak oczekiwałam.
Brygida napisał/a 25 czerwca 2021:
Dziękuję całemu personelowi za organizację godnej ceremonii pogrzebowej. Jestem pod dużym wrażeniem ich wiedzy i zaangażowania. Moim zdaniem to najlepszy zakład pogrzebowych w Trójmieście.
Patrycja Wolna napisał/a 12 maja 2021:
Zdecydowanie bardzo dobry zakład pogrzebowy. Od samego początku miałam poczucie, że trafiłam na profesjonalistów. Ceremonia pogrzebowa mojego ojca jeszcze mnie w tym utrwaliła. Pogrzeb był wzruszający, a pracownicy przez cały czas okazywali szacunek.
Grażyna Lirka napisał/a 20 kwietnia 2021:
Profesjonalna obsługa w biurze. Ceremonia pogrzebowa przebiegła bardzo sprawnie i z szacunkiem dla zmarłej. Wyrazy uznania dla Pana Piotra, mistrza ceremoni, który przeprowadził nas przez ten smutny dla nas czas. Polecamy Lilię każdemu, kto pragnie godnie pożegnać bliską osobę.
Leokadia Król napisał/a 6 kwietnia 2021:
Z zakładu pogrzebowego Lilia korzystałam dwa razy na przestrzeni kilku miesięcy. Raz pracownicy organizowali pogrzeb dla mojego teścia, drugi dla mojej mamy. Pogrzeb organizowany przez pracowników w zakładzie Lilia nie ma sobie równych, bardzo profesjonalne podejście do Klienta i godne ceremonie.
Rodzina Kieprzykowskich napisał/a 12 marca 2021:
Bardzo polecam zakład pogrzebowy Lilia. Pracownicy doskonale się nami zaopiekowali, przejęli na siebie wszystkie obowiązki, a my mogliśmy skupić się wyłącznie na naszej żałobie.
Tomasz Orłowski z rodziną napisał/a 11 stycznia 2021:
Bardzo dobra firma, wszystko podliczone i przekazane tak jak się należy - czarno na białym. Jak byłem u konkurencji i słuchałem tych nieudolnych prób sprzedaży jak największej ilości gadżetów - to powiem szczerze odechciewało się wszystkiego. Jeszcze raz dziękuję za postawę o pomoc
Bożena D. napisał/a 4 listopada 2020:
Dziękuje za pomoc, dwie firmy odmówiły mi już transportu i pogrzebu z trumną bo nasz tata zmarł na COVID, Pan Jarosław pomógł i doradził - Serdeczne Bóg zapłać
Małgorzata A. napisał/a 12 października 2020:
Bardzo dobra firma pogrzebowa, słuchają człowieka i doradzają , nie czułam jak u konkurencji że próbuje mi się sprzedać najdroższą urnę.
Rodzina Raszewskich z Sopotu napisał/a 9 października 2020:
Chcemy wyrazić wdzięczność zakładowi pogrzebowemu Lilia – wszystkim jego pracownikom - za wszystko, co zrobili dla naszej rodziny. Pogrzeb naszej Babci Wandy był po prostu piękny. Jesteśmy nie tylko pełni podziwu dla kompetencji pracowników ale także wzruszeni troską, jaką nam okazali. Bóg Zapłać.
Irena W. napisał/a 22 września 2020:
Organizując uroczystości pogrzebowe byłam bardzo zagubiona. Na szczęście w firmie Lilia w Gdańsku otrzymałam wszechstronną pomoc. Informacje, które uzyskałam w czasie spokojnej i życzliwej rozmowy z Panem Jarosławem pozwoliły mi z większym spokojem przeżyć ten trudny czas.
Rodzina Zielińskich z Gdańska napisał/a 3 sierpnia 2020:
Dziękujemy zakładowi pogrzebowemu Lilia za przygotowanie i przeprowadzenie uroczystości pogrzebowych mojego Taty - Witka. Pogrzeb przebiegł w bardzo podniosłej atmosferze, a w trakcie samych przygotowań także nie musieliśmy się o nic martwić, wszystko było przygotowane i dopięte na ostatni guzik.