top
Image Alt

Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany.
21 wpisów.
Gosia z rodziną napisał/a 19 lipca 2022
Witam, firma niepozorna ale bardzo pozytywnie zaskakuje, b dobra obsługa. Pogrzeb był z urną na Srebrzysku w Gdańsku było jak zapewniała nas Pani. Kwiaty dotarły bardzo ładne, Polecamy
Polecam firmę napisał/a 14 czerwca 2022
firma okazała się tańsza niż konkurencja z Gdańska, my chcieliśmy normalny tradycyjny pogrzeb bez niepotrzebnych rzeczy i tak było, polecam
Dziękujemy za pomoc napisał/a 16 maja 2022
Zakład Pogrzebowy Lilia z Gdańska to firma pogrzebowa na najwyższym poziomie, poleciła mi ją moja sąsiadka, kiedy zwróciłam się do niej o rekomendację i nie pomyliliśmy się. Nasz teść był pochowany godnie, z szacunkiem, firma zna się na swojej pracy, pracownicy widać, ze znają się na zasadach savoir vivre, mają szacunek do klienta, firma ma bardzo dużą ofertę nie tylko trumien, ale i urn, cudownie udekorowali nam kościół, kwiaty były świeże, zostawili po sobie porządek na cmentarzu po ceremonii pogrzebowej. Nie było z nimi żadnego problemu, zaufałam opinii mojej sąsiadki i cieszę się, że zaufałam tej firmie pogrzebowej. Będę na pewno polecać innym, jeśli też będą poszukiwać zakładu z Gdańska, czy okolicy.
Ania R. napisał/a 15 kwietnia 2022
Jestem zachwycona pięknem ceremonii pogrzebu zorganizowanego przez firmę Lilia w Gdańsku na Srebrzysku. Piękne podziękowania dla firmy i Pani z biura za pomoc, polecam
Dariusz S napisał/a 15 marca 2022
Dziękuję zakładowi pogrzebowemu Lilia za wzorowe wykonanie pogrzebu naszej Krysi
Patrycja O. napisał/a 24 stycznia 2022
Jestem zadowolona z wykonanej ceremonii , Pogrzeb odbył się w Sopocie, firme Lilia mozna spokojnie polecić
Kazimiera napisał/a 29 grudnia 2021
Jestem zadowolona z usług zakładu lilia. Widać, że personel to ludzie, którzy mają pojęcie o organizacji pogrzebów, do tego oferują bardzo szeroką ofertę usług pogrzebowych. Nie spodziewałam się, że organizacja pogrzebu może być tak nowoczesna. Dziękuje pracownikom, wasz zakład będę polecać.
Honorata G. napisał/a 5 listopada 2021
Lilia zorganizowała bardzo ładną uroczystość pogrzebową mojego wujka. Razem z moją rodziną chcieliśmy podziękować za tak piękne pożegnanie.
Jadwiga P. napisał/a 13 września 2021
Bardzo dziękuję pracownikom zakładu Lilia za duże wsparcie i piękną obsługę pogrzebu mojego męża. Wykazaliście się ogromnym taktem i zaangażowaniem.
Leokadia Gawrońska napisał/a 23 sierpnia 2021
Powiem tylko jedno, bardzo dziękuję za pomoc i wsparcie. To był dla mnie trudny czas, a dzięki pracownikom zakładu LILIA udało mi się go przetrwać. Ceremonia została zorganizowana bardzo godnie, tak jak oczekiwałam.
Brygida napisał/a 25 czerwca 2021
Dziękuję całemu personelowi za organizację godnej ceremonii pogrzebowej. Jestem pod dużym wrażeniem ich wiedzy i zaangażowania. Moim zdaniem to najlepszy zakład pogrzebowych w Trójmieście.
Patrycja Wolna napisał/a 12 maja 2021
Zdecydowanie bardzo dobry zakład pogrzebowy. Od samego początku miałam poczucie, że trafiłam na profesjonalistów. Ceremonia pogrzebowa mojego ojca jeszcze mnie w tym utrwaliła. Pogrzeb był wzruszający, a pracownicy przez cały czas okazywali szacunek.
Grażyna Lirka napisał/a 20 kwietnia 2021
Profesjonalna obsługa w biurze. Ceremonia pogrzebowa przebiegła bardzo sprawnie i z szacunkiem dla zmarłej. Wyrazy uznania dla Pana Piotra, mistrza ceremoni, który przeprowadził nas przez ten smutny dla nas czas. Polecamy Lilię każdemu, kto pragnie godnie pożegnać bliską osobę.
Leokadia Król napisał/a 6 kwietnia 2021
Z zakładu pogrzebowego Lilia korzystałam dwa razy na przestrzeni kilku miesięcy. Raz pracownicy organizowali pogrzeb dla mojego teścia, drugi dla mojej mamy. Pogrzeb organizowany przez pracowników w zakładzie Lilia nie ma sobie równych, bardzo profesjonalne podejście do Klienta i godne ceremonie.
Rodzina Kieprzykowskich napisał/a 12 marca 2021
Bardzo polecam zakład pogrzebowy Lilia. Pracownicy doskonale się nami zaopiekowali, przejęli na siebie wszystkie obowiązki, a my mogliśmy skupić się wyłącznie na naszej żałobie.
Tomasz Orłowski z rodziną napisał/a 11 stycznia 2021
Bardzo dobra firma, wszystko podliczone i przekazane tak jak się należy - czarno na białym. Jak byłem u konkurencji i słuchałem tych nieudolnych prób sprzedaży jak największej ilości gadżetów - to powiem szczerze odechciewało się wszystkiego. Jeszcze raz dziękuję za postawę o pomoc
Bożena D. napisał/a 4 listopada 2020
Dziękuje za pomoc, dwie firmy odmówiły mi już transportu i pogrzebu z trumną bo nasz tata zmarł na COVID, Pan Jarosław pomógł i doradził - Serdeczne Bóg zapłać
Małgorzata A. napisał/a 12 października 2020
Bardzo dobra firma pogrzebowa, słuchają człowieka i doradzają , nie czułam jak u konkurencji że próbuje mi się sprzedać najdroższą urnę.
Rodzina Raszewskich z Sopotu napisał/a 9 października 2020
Chcemy wyrazić wdzięczność zakładowi pogrzebowemu Lilia – wszystkim jego pracownikom - za wszystko, co zrobili dla naszej rodziny. Pogrzeb naszej Babci Wandy był po prostu piękny. Jesteśmy nie tylko pełni podziwu dla kompetencji pracowników ale także wzruszeni troską, jaką nam okazali. Bóg Zapłać.
Irena W. napisał/a 22 września 2020
Organizując uroczystości pogrzebowe byłam bardzo zagubiona. Na szczęście w firmie Lilia w Gdańsku otrzymałam wszechstronną pomoc. Informacje, które uzyskałam w czasie spokojnej i życzliwej rozmowy z Panem Jarosławem pozwoliły mi z większym spokojem przeżyć ten trudny czas.