top
Image Alt

Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany.
29 wpisów.
Karol napisał/a 6 lutego 2023
Bardzo dobrze, że w Sopocie działa taka firma jak wasza. Wasze ceremonie na pewno się wyróżniają, miło że jeszcze komuś w tej branży się po prostu chce. Pozdrawiam i polecam
Iwona napisał/a 2 stycznia 2023
Lilia jest profesjonalnym zakładem pogrzebowym, który świadczy swoje usługi na najwyższym poziomie oraz z dbałością o wszelkie detale, posiadając przy tym bardzo przystępne ceny
Patryk napisał/a 8 grudnia 2022
Bardzo dziekuje za zorganizowanie pogrzebu mojego Brata, ceremonia pogrzebowa była utrzymana w stylu podniosłym i uroczystym. Mogliśmy liczyć na wsparcie ze strony zakładu w postaci dopełnienia wszelkich formalności urzędowych
Anna napisał/a 14 listopada 2022
Utrata ukochanej babci jest dla nas tragedią, ale Państwo pomogliście nam przejść przez ten trudny moment i pożegnać babci e z godnością. Dziękujemy.
Ola.P napisał/a 4 listopada 2022
Bardzo chciałabym podziękować zakładowi za ogromny profesjonalizm oraz za indywidualne podejście do klienta, wykazując przy tym dozę empatii.
Emilia napisał/a 17 października 2022
Firmie należy się duże uznanie za zorganizowanie logistyczne, przywieźli tatę z drugiego końca polski, sam pogrzeb był piękny i na pewno zostanie na zawsze w naszej pamięci.
Baranowska A. napisał/a 3 października 2022
Bardzo dobry zakład pogrzebowy u nas na Żabiance, zarówno ceremonia pogrzebowa jak i nagrobek wykonany bardzo dobrze, będziemy polecając wasza firmę
Łukasz napisał/a 12 września 2022
Pogrzeb na cmentarzu na Malczewskiego w Sopocie został wykonany wzorowo, bardzo dziękuje za wszystkie porady i na pewno się skontaktujemy odnośnie pomnika - polecam firmę Lilia z Sopotu!
Gosia z rodziną napisał/a 19 lipca 2022
Witam, firma niepozorna ale bardzo pozytywnie zaskakuje, b dobra obsługa. Pogrzeb był z urną na Srebrzysku w Gdańsku było jak zapewniała nas Pani. Kwiaty dotarły bardzo ładne, Polecamy
Polecam firmę napisał/a 14 czerwca 2022
firma okazała się tańsza niż konkurencja z Gdańska, my chcieliśmy normalny tradycyjny pogrzeb bez niepotrzebnych rzeczy i tak było, polecam
Dziękujemy za pomoc napisał/a 16 maja 2022
Zakład Pogrzebowy Lilia z Gdańska to firma pogrzebowa na najwyższym poziomie, poleciła mi ją moja sąsiadka, kiedy zwróciłam się do niej o rekomendację i nie pomyliliśmy się. Nasz teść był pochowany godnie, z szacunkiem, firma zna się na swojej pracy, pracownicy widać, ze znają się na zasadach savoir vivre, mają szacunek do klienta, firma ma bardzo dużą ofertę nie tylko trumien, ale i urn, cudownie udekorowali nam kościół, kwiaty były świeże, zostawili po sobie porządek na cmentarzu po ceremonii pogrzebowej. Nie było z nimi żadnego problemu, zaufałam opinii mojej sąsiadki i cieszę się, że zaufałam tej firmie pogrzebowej. Będę na pewno polecać innym, jeśli też będą poszukiwać zakładu z Gdańska, czy okolicy.
Ania R. napisał/a 15 kwietnia 2022
Jestem zachwycona pięknem ceremonii pogrzebu zorganizowanego przez firmę Lilia w Gdańsku na Srebrzysku. Piękne podziękowania dla firmy i Pani z biura za pomoc, polecam
Dariusz S napisał/a 15 marca 2022
Dziękuję zakładowi pogrzebowemu Lilia za wzorowe wykonanie pogrzebu naszej Krysi
Patrycja O. napisał/a 24 stycznia 2022
Jestem zadowolona z wykonanej ceremonii , Pogrzeb odbył się w Sopocie, firme Lilia mozna spokojnie polecić
Kazimiera napisał/a 29 grudnia 2021
Jestem zadowolona z usług zakładu lilia. Widać, że personel to ludzie, którzy mają pojęcie o organizacji pogrzebów, do tego oferują bardzo szeroką ofertę usług pogrzebowych. Nie spodziewałam się, że organizacja pogrzebu może być tak nowoczesna. Dziękuje pracownikom, wasz zakład będę polecać.
Honorata G. napisał/a 5 listopada 2021
Lilia zorganizowała bardzo ładną uroczystość pogrzebową mojego wujka. Razem z moją rodziną chcieliśmy podziękować za tak piękne pożegnanie.
Jadwiga P. napisał/a 13 września 2021
Bardzo dziękuję pracownikom zakładu Lilia za duże wsparcie i piękną obsługę pogrzebu mojego męża. Wykazaliście się ogromnym taktem i zaangażowaniem.
Leokadia Gawrońska napisał/a 23 sierpnia 2021
Powiem tylko jedno, bardzo dziękuję za pomoc i wsparcie. To był dla mnie trudny czas, a dzięki pracownikom zakładu LILIA udało mi się go przetrwać. Ceremonia została zorganizowana bardzo godnie, tak jak oczekiwałam.
Brygida napisał/a 25 czerwca 2021
Dziękuję całemu personelowi za organizację godnej ceremonii pogrzebowej. Jestem pod dużym wrażeniem ich wiedzy i zaangażowania. Moim zdaniem to najlepszy zakład pogrzebowych w Trójmieście.
Patrycja Wolna napisał/a 12 maja 2021
Zdecydowanie bardzo dobry zakład pogrzebowy. Od samego początku miałam poczucie, że trafiłam na profesjonalistów. Ceremonia pogrzebowa mojego ojca jeszcze mnie w tym utrwaliła. Pogrzeb był wzruszający, a pracownicy przez cały czas okazywali szacunek.