top
Image Alt

Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany.
26 wpisów.
Anna napisał/a 14 listopada 2022
Utrata ukochanej babci jest dla nas tragedią, ale Państwo pomogliście nam przejść przez ten trudny moment i pożegnać babci e z godnością. Dziękujemy.
Ola.P napisał/a 4 listopada 2022
Bardzo chciałabym podziękować zakładowi za ogromny profesjonalizm oraz za indywidualne podejście do klienta, wykazując przy tym dozę empatii.
Emilia napisał/a 17 października 2022
Firmie należy się duże uznanie za zorganizowanie logistyczne, przywieźli tatę z drugiego końca polski, sam pogrzeb był piękny i na pewno zostanie na zawsze w naszej pamięci.
Baranowska A. napisał/a 3 października 2022
Bardzo dobry zakład pogrzebowy u nas na Żabiance, zarówno ceremonia pogrzebowa jak i nagrobek wykonany bardzo dobrze, będziemy polecając wasza firmę
Łukasz napisał/a 12 września 2022
Pogrzeb na cmentarzu na Malczewskiego w Sopocie został wykonany wzorowo, bardzo dziękuje za wszystkie porady i na pewno się skontaktujemy odnośnie pomnika - polecam firmę Lilia z Sopotu!
Gosia z rodziną napisał/a 19 lipca 2022
Witam, firma niepozorna ale bardzo pozytywnie zaskakuje, b dobra obsługa. Pogrzeb był z urną na Srebrzysku w Gdańsku było jak zapewniała nas Pani. Kwiaty dotarły bardzo ładne, Polecamy
Polecam firmę napisał/a 14 czerwca 2022
firma okazała się tańsza niż konkurencja z Gdańska, my chcieliśmy normalny tradycyjny pogrzeb bez niepotrzebnych rzeczy i tak było, polecam
Dziękujemy za pomoc napisał/a 16 maja 2022
Zakład Pogrzebowy Lilia z Gdańska to firma pogrzebowa na najwyższym poziomie, poleciła mi ją moja sąsiadka, kiedy zwróciłam się do niej o rekomendację i nie pomyliliśmy się. Nasz teść był pochowany godnie, z szacunkiem, firma zna się na swojej pracy, pracownicy widać, ze znają się na zasadach savoir vivre, mają szacunek do klienta, firma ma bardzo dużą ofertę nie tylko trumien, ale i urn, cudownie udekorowali nam kościół, kwiaty były świeże, zostawili po sobie porządek na cmentarzu po ceremonii pogrzebowej. Nie było z nimi żadnego problemu, zaufałam opinii mojej sąsiadki i cieszę się, że zaufałam tej firmie pogrzebowej. Będę na pewno polecać innym, jeśli też będą poszukiwać zakładu z Gdańska, czy okolicy.
Ania R. napisał/a 15 kwietnia 2022
Jestem zachwycona pięknem ceremonii pogrzebu zorganizowanego przez firmę Lilia w Gdańsku na Srebrzysku. Piękne podziękowania dla firmy i Pani z biura za pomoc, polecam
Dariusz S napisał/a 15 marca 2022
Dziękuję zakładowi pogrzebowemu Lilia za wzorowe wykonanie pogrzebu naszej Krysi
Patrycja O. napisał/a 24 stycznia 2022
Jestem zadowolona z wykonanej ceremonii , Pogrzeb odbył się w Sopocie, firme Lilia mozna spokojnie polecić
Kazimiera napisał/a 29 grudnia 2021
Jestem zadowolona z usług zakładu lilia. Widać, że personel to ludzie, którzy mają pojęcie o organizacji pogrzebów, do tego oferują bardzo szeroką ofertę usług pogrzebowych. Nie spodziewałam się, że organizacja pogrzebu może być tak nowoczesna. Dziękuje pracownikom, wasz zakład będę polecać.
Honorata G. napisał/a 5 listopada 2021
Lilia zorganizowała bardzo ładną uroczystość pogrzebową mojego wujka. Razem z moją rodziną chcieliśmy podziękować za tak piękne pożegnanie.
Jadwiga P. napisał/a 13 września 2021
Bardzo dziękuję pracownikom zakładu Lilia za duże wsparcie i piękną obsługę pogrzebu mojego męża. Wykazaliście się ogromnym taktem i zaangażowaniem.
Leokadia Gawrońska napisał/a 23 sierpnia 2021
Powiem tylko jedno, bardzo dziękuję za pomoc i wsparcie. To był dla mnie trudny czas, a dzięki pracownikom zakładu LILIA udało mi się go przetrwać. Ceremonia została zorganizowana bardzo godnie, tak jak oczekiwałam.
Brygida napisał/a 25 czerwca 2021
Dziękuję całemu personelowi za organizację godnej ceremonii pogrzebowej. Jestem pod dużym wrażeniem ich wiedzy i zaangażowania. Moim zdaniem to najlepszy zakład pogrzebowych w Trójmieście.
Patrycja Wolna napisał/a 12 maja 2021
Zdecydowanie bardzo dobry zakład pogrzebowy. Od samego początku miałam poczucie, że trafiłam na profesjonalistów. Ceremonia pogrzebowa mojego ojca jeszcze mnie w tym utrwaliła. Pogrzeb był wzruszający, a pracownicy przez cały czas okazywali szacunek.
Grażyna Lirka napisał/a 20 kwietnia 2021
Profesjonalna obsługa w biurze. Ceremonia pogrzebowa przebiegła bardzo sprawnie i z szacunkiem dla zmarłej. Wyrazy uznania dla Pana Piotra, mistrza ceremoni, który przeprowadził nas przez ten smutny dla nas czas. Polecamy Lilię każdemu, kto pragnie godnie pożegnać bliską osobę.
Leokadia Król napisał/a 6 kwietnia 2021
Z zakładu pogrzebowego Lilia korzystałam dwa razy na przestrzeni kilku miesięcy. Raz pracownicy organizowali pogrzeb dla mojego teścia, drugi dla mojej mamy. Pogrzeb organizowany przez pracowników w zakładzie Lilia nie ma sobie równych, bardzo profesjonalne podejście do Klienta i godne ceremonie.
Rodzina Kieprzykowskich napisał/a 12 marca 2021
Bardzo polecam zakład pogrzebowy Lilia. Pracownicy doskonale się nami zaopiekowali, przejęli na siebie wszystkie obowiązki, a my mogliśmy skupić się wyłącznie na naszej żałobie.