top
Image Alt

Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany.
29 wpisów.
Grażyna Lirka napisał/a 20 kwietnia 2021
Profesjonalna obsługa w biurze. Ceremonia pogrzebowa przebiegła bardzo sprawnie i z szacunkiem dla zmarłej. Wyrazy uznania dla Pana Piotra, mistrza ceremoni, który przeprowadził nas przez ten smutny dla nas czas. Polecamy Lilię każdemu, kto pragnie godnie pożegnać bliską osobę.
Leokadia Król napisał/a 6 kwietnia 2021
Z zakładu pogrzebowego Lilia korzystałam dwa razy na przestrzeni kilku miesięcy. Raz pracownicy organizowali pogrzeb dla mojego teścia, drugi dla mojej mamy. Pogrzeb organizowany przez pracowników w zakładzie Lilia nie ma sobie równych, bardzo profesjonalne podejście do Klienta i godne ceremonie.
Rodzina Kieprzykowskich napisał/a 12 marca 2021
Bardzo polecam zakład pogrzebowy Lilia. Pracownicy doskonale się nami zaopiekowali, przejęli na siebie wszystkie obowiązki, a my mogliśmy skupić się wyłącznie na naszej żałobie.
Tomasz Orłowski z rodziną napisał/a 11 stycznia 2021
Bardzo dobra firma, wszystko podliczone i przekazane tak jak się należy - czarno na białym. Jak byłem u konkurencji i słuchałem tych nieudolnych prób sprzedaży jak największej ilości gadżetów - to powiem szczerze odechciewało się wszystkiego. Jeszcze raz dziękuję za postawę o pomoc
Bożena D. napisał/a 4 listopada 2020
Dziękuje za pomoc, dwie firmy odmówiły mi już transportu i pogrzebu z trumną bo nasz tata zmarł na COVID, Pan Jarosław pomógł i doradził - Serdeczne Bóg zapłać
Małgorzata A. napisał/a 12 października 2020
Bardzo dobra firma pogrzebowa, słuchają człowieka i doradzają , nie czułam jak u konkurencji że próbuje mi się sprzedać najdroższą urnę.
Rodzina Raszewskich z Sopotu napisał/a 9 października 2020
Chcemy wyrazić wdzięczność zakładowi pogrzebowemu Lilia – wszystkim jego pracownikom - za wszystko, co zrobili dla naszej rodziny. Pogrzeb naszej Babci Wandy był po prostu piękny. Jesteśmy nie tylko pełni podziwu dla kompetencji pracowników ale także wzruszeni troską, jaką nam okazali. Bóg Zapłać.
Irena W. napisał/a 22 września 2020
Organizując uroczystości pogrzebowe byłam bardzo zagubiona. Na szczęście w firmie Lilia w Gdańsku otrzymałam wszechstronną pomoc. Informacje, które uzyskałam w czasie spokojnej i życzliwej rozmowy z Panem Jarosławem pozwoliły mi z większym spokojem przeżyć ten trudny czas.
Rodzina Zielińskich z Gdańska napisał/a 3 sierpnia 2020
Dziękujemy zakładowi pogrzebowemu Lilia za przygotowanie i przeprowadzenie uroczystości pogrzebowych mojego Taty - Witka. Pogrzeb przebiegł w bardzo podniosłej atmosferze, a w trakcie samych przygotowań także nie musieliśmy się o nic martwić, wszystko było przygotowane i dopięte na ostatni guzik.